Vodný svet pre všetkých

Množstvo celoročných vnútorných bazénov, vonkajších letných bazénov, termálnych bazénov a tobogánov, Tropical Paradise komplet, Karibik komplet a svet pre surferov Surf Waves Tatralandia.

Kde sa nachádza?

Aquapark Tatralandia sa nachádza priamo v areáli Tatralandie, len pár metrov na skok od nášho ubytovania.

Bazény

V Tatralandii vás čaká 14 bazénov (počas leta), z ktorých je 10 otvorených celoročne. V bazénoch s morskou vodou v Tropical Paradise si tak počas celého roka vychutnáte blahodárne účinky thallasso terapie (liečba morom). Načerpajte nové sily a zabavte sa s rodinou aj priateľmi, pretože u nás si na svoje príde každý.

Tobogány

Využite Tatralandiu na maximum a vybláznite sa našich toboganoch! V lete u nás nájdete až 28 rôznych spôsobov ako zažiť adrenalín, pretože máte k dispozícii až 28 tobogánov a šmýkačiek. Nuda nehrozí ani v zime, a to vďaka 6 celoročným toboganom. Využiť môžete aj Photopointy a môžete si odniesť pamiatku zo svojej adrenalínovej jazdy na toboganoch Tornado a Boomerang Raft Ramp.

Tropical Paradise Tatralandia

Vstúpte do nášho do tropického raja, v ktorom je celoročne 30 °C a vďaka špeciálnej strešnej fólii v hale Tropical Paradise vás opáli v zime aj v lete. Pred pirátskou plachetnicou nájdete oddych 4 bazénoch so slanou aj čírou vodou s teplotou 34 – 36 °C. A v nich vás od hlavy až po päty vymasírujú vodné masážne lavice, vodný hríb aj vodné trysky. Okrem toho soľ rozpustená v slanej vode obsahuje 32 chemických zlúčenín, ktoré blahodarne pôsobia na celé telo a majú relaxačné účinky. Terapiu morom (thalassoterapiu) si teda môžete užívať kedykoľvek počas roka aj na Liptove. Príďte do nášho tropického raja a načerpajte novú energiu do ďalších uponáhľaných dní.

Surf Waves Tatralandia

Lákajú vás oceán a surfovanie? Skroťte divoké vlny vďaka komplexu s interiérovým surf simulátorom aj na Liptove.

Vďaka nášmu jedinečnému surfovaciemu komplexu už nemusíte cestovať na vzdialené pláže či vychytané surferské oblasti. Vyskúšajte si jedinečný zážitok na surf simulátore Surf Waves Tatralandia. Buďte bez obáv, naučíme vás všetko potrebné pre prvé chvíle strávené na doske.