Ubytovanie v srdci Liptova

Apartmánové chaty pri aquaparku Tatralandia č 337, č. 338, č. 340 sa nachádza v tematickej osade Romantická záhrada. Všetky chaty sú v jedinečnom dovolenkovom rezorte priamo pri aquaparku Tatralandia.

Naše apartmánové chatky Tatralandia Vám celoročne ponúkajú komfortné ubytovanie pri Tatralandii s maximálnou kapacitou pre 15 – 18  osôb. Ide o tri identické chatky, pričom každá má samostatný vchod a je vhodná pre ubytovanie 1 až 6 osôb. Vítané sú u nás rodinky s deťmi ale aj skupinky priateľov a známych, ktoré si môžu pre seba prenajať buď len jednu alebo súčasne tri chatky.

3 rovnaké chatky, každá pre 1-6 osôb

Recepcia je k dispozícii nonstop

Príchod (check in): 16:00 / Odchod (check out): 10:00

20% zľava na multi-vstup do Tatralandie a neobmedzený vstup do aquaparku

Bezplatné parkovanie

Reštaurácia v areáli

TV a WiFi

Zábava v okolí

Bar v blízkosti

Domáce zvieratá sú zakazané

Nahliadnite do našich apartmánov

V blízkom okolí ubytovania

Benefity nášich apartmánov na Liptove

Hlavná zóna apartmánu s terasou

Na prízemí každej chatky je umiestnená spoločenská miestnosť s televízorom a rozkladacou pohovkou s možnosťou dvoch prísteliek, východ na samostatnú terasu pred každou chatkou. Súčasťou spoločenskej miestnosti je vždy kuchynský kútik, vybavený elektrickou dvojplatničkou, rýchlo varnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou.

Relax, gril a oddych

Príjemne relaxovať môžete pri grilovaní alebo vonkajšom posedení na terase, ktorou disponuje každá chatka. Vaše deti si užijú kopec zábavy na detských ihriskách so šmýkačkami, pieskoviskom, zahrajú si ruské kolky, nakŕmia pstruhy v jazierku.

Samostatné sociálne zariadenie

Prízemie je tvorené rovnako kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, uteráky a základné hygienické potreby sú k dispozícii. Schodiskom sa dostanete na poschodie apartmánu, kde je pre Vás pripravená 4-lôžková spálňa s prístupom na balkón, v ktorej môžete využívať manželskú posteľ a dve samostatné lôžka.

Reštaurácia, bar a zábava

V ponuke doplnkových služieb areálu Holiday Village Tatralandia môžete využívať reštauráciu, kaviareň s WiFi pripojením, lobby bar, bowling. Návštevu Tatrapolis – svet miniatúr, Zoo kontakt a Hurricane Faktory Tatralandia – veterný tunel je len na skok od ubytovania.